Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych MAPEX. Adres naszej strony internetowej to: http://mapexgeodezja.pl

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Komentarze

Nie ma możliwości komentowania artykułów.

Media

Nie prowadzimy opcji logowanie się więc czytelnik nie może zamieszczać swoich artykułów ani zdjęć. Odwiedzający stronę mogą pobrać i odczytać pełne dane lokalizacyjne z obrazków w tej witrynie.

Formularze kontaktowe

Wiadomości oraz dane osobowe przekazane za pomocą formularza kontaktowego wykorzystujemy tylko w celach informacyjnych pomiędzy użytkownikiem a naszą firmą.

Ciasteczka

Ta strona używa ciasteczek oraz zewnętrznych skryptów dla lepszego dostosowania treści do użytkownika.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Nie prowadzimy analizy statystyk.

Z kim dzielimy się danymi

Nie przekazujemy gromadzonych danych osobowych osobom trzecim, firmom czy organizacjom.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili. Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych, które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy dane

Nie przesyłami nigdzie Twoich danych osobowych.

Twoje dane kontaktowe

Jeśli chcesz sprawdzić swoje dane osobowe przechowywane przez MAPEX na http://mapexgeodezja.pl wpisz w formularzu swój adres e-mail, na który wyślemy Ci raport – prośba o dostęp do danych.

 

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close